Ski Opening na Kopaoniku bez skijanja

BS
By BS децембар 5, 2014 09:09

Ski Opening na Kopaoniku bez skijanja

Juče je počeo Ski Openingu na Kopaoniku. Nema skijanja zbog nedostatka snega.

Na žalost, „loše“ vremenske prilike nisu dozvolile najavljeno današnje otvaranje skijaških staza na Kopaoniku. Usled nedostatka prirodnog snega i vremenskih uslova u kojima nije moguće praviti veštački sneg, skijanja na Kopaoniku, bar za sada, neće biti.

JP Skijališta Srbije, u želji da izađu u susret svim posetiocima Kopaonika i da, kao i svake godine, i ovaj početak ski sezone bude u znaku dobrog skijanja, donelo je odluku da produži period trajanja Ski openinga do četvrtka, 11. decembra. Do tada će važiti popust od 70 posto na cene ski karata za ovaj period. Takodje, Skijališta Srbije će svim posetiocima u petak 5.12. pokloniti besplatne vožnje na bobu na šinama, zip lajnu i tjubing stazi, a na raspolaganju je i žičara Pančić za panoramsku vožnju.

Petu godinu za redom MK Mountain Resort u saradnji sa JP Skijališta Srbije, organizuju Ski Opening Kopaonik, koji je počeo ovog vikenda. Najavljeni su koncerti, dnevne i noćne žurke, sportska takmičenja i brojne vredne nagrade. Prošle godine, Kopaonik je u toku manifestacije Ski Opening, posetilo skoro 15000 gostiju, dok se ove godine očekuje i jos više gostiju iz zemlje i regiona.

Ski-opening Kopaonik, sada već tradicionalna manifestacija, prvi put je održana 2010. godine. Po ugledu na popularne evropske ski centre koji svake godine obeležavaju otvaranje svojih ski-sezona, ova manifestacija je za samo par godina postala prepoznatljiv turistički brend Kopaonika, koji u periodu od četiri dana ugosti značajan broj ljubitelja zimskih čarolija iz Srbije i celog regiona.

Meteorološki izveštaji predviđaju da se od nedelje, 7. decembra, očekuje zahlađenje sa snegom, što će omogućiti da skijaška sezona zaista počne. Nadajmo se da su u pravu.

Izvor:Skijanje.com

 

 

BS
By BS децембар 5, 2014 09:09
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ski Pass

KOPAONIK VREME

Komentari

  • Vide

    Vide

    Skijam vec 15god na Kopu, uzimam 10u sezoni. To se smanjilo od kako sam se oženio, ali: -predprošle godine smo…

    View Article
  • BS

    BS

    Koliko neodgovorno i nefer naplaćivati punu cenu ski pasa 50 evra, a da ti rade 3 staze i da ti…

    View Article
  • elpebri

    elpebri

    Are there have any information? Fisika

    View Article
  • Radenko Kuckovic

    Radenko Kuckovic

    Da li postoji neki prevoz iz Cacka do Kopaonika i nazad ?

    View Article
  • BS

    BS

    Ovo citamo svake godine e skup ski pas, e zasto ne rade sve staze, e kada ce sledeca, e pa…

    View Article

Utisci

utisci

M&L apartmani