Na Kopaoniku ostvarena dvomilionita vožnja

BS
By BS фебруар 12, 2016 04:08

Na Kopaoniku ostvarena dvomilionita vožnja

Skijaška sezona počela je 30. novembra i ljubitelji sportova na snegu već dva i po meseca u kontinuitetu uživaju u odlično pripremljenim stazama. Zahvaljujući sistemima za veštačko osnežavanje skijaška sezona traje bez prekida više od 70 dana, a na stazama ovog ski centra dnevno skija više od 7 hiljada skijaša.

Skijašu koji je ostvario dvomilionitu vožnju uručena je maketa tabača, kao i prilika da u vožnji tabačem vidi kako se pripremaju staze..

“Skijam već 4 godine i mnogo volim Kopaonik. Već peti dan sam ovde i super je što ću imati priliku da vidim kako se sređuju staze”, rekao je osmogodišnji Vuk Popović iz Beograda.

Tokom jučerašnjeg dana napadalo je oko 10 centimetara novog snega, pa na stazama ima 35 centimetara utabanog snega. Skijašima i borderima je na raspolaganju 24 žičare i 29 staza.

BS
By BS фебруар 12, 2016 04:08
Write a comment

1 Comment

  1. Steva фебруар 12, 13:38

    odlicno

    Reply to this comment
View comments

Write a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ski Pass

KOPAONIK VREME

Komentari

  • Vide

    Vide

    Skijam vec 15god na Kopu, uzimam 10u sezoni. To se smanjilo od kako sam se oženio, ali: -predprošle godine smo…

    View Article
  • BS

    BS

    Koliko neodgovorno i nefer naplaćivati punu cenu ski pasa 50 evra, a da ti rade 3 staze i da ti…

    View Article
  • elpebri

    elpebri

    Are there have any information? Fisika

    View Article
  • Radenko Kuckovic

    Radenko Kuckovic

    Da li postoji neki prevoz iz Cacka do Kopaonika i nazad ?

    View Article
  • BS

    BS

    Ovo citamo svake godine e skup ski pas, e zasto ne rade sve staze, e kada ce sledeca, e pa…

    View Article

Utisci

utisci

M&L apartmani