Mart idealan mesec za skijanje

BS
By BS март 17, 2015 18:23

Mart idealan mesec za skijanje

Da je mesec mart je definitivno idealno vreme za zimske sportove pokazuje poseta ski centara, gde je za vikend zabeleženo 12 hiljada skijaša i bordera. Puno snega, dugi dani i sunčano vreme stovrilo je fenomenalne uslove za skijanje na srpskim planinama.

U narednom periodu očekuju se još povoljniji vremenski uslovi, a popust od 50 posto na trodnevne i četvorodnevne ski karte i dalje važi od ponedeljka do četvrtka u sva tri ski centra.

Ovog vikenda sve skijaše i bordere očekuje četvrti, i poslednji po redu, top ski vikend. Top ski vikend počinje u četvrtak, 19. marta i traje do nedelje, a u okviru njega, svi zainteresovani za ovaj period ostvaruju popust od 15 posto na trodnevne i četvorodnevne karte.

U ski centru Kopaonik radi 24 žičara i 37 staza na kojima ima do 70 centimetara utabanog snega. Ski centri Tornik na Zlatiboru i Stara planina rade punim kapacitetom i na stazama ovih skijališta ima do 70 centimetara utabanog snega.

BS
By BS март 17, 2015 18:23
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ski Pass

KOPAONIK VREME

Komentari

  • Vide

    Vide

    Skijam vec 15god na Kopu, uzimam 10u sezoni. To se smanjilo od kako sam se oženio, ali: -predprošle godine smo…

    View Article
  • BS

    BS

    Koliko neodgovorno i nefer naplaćivati punu cenu ski pasa 50 evra, a da ti rade 3 staze i da ti…

    View Article
  • BS

    BS

    Nažalost ne. Moraš jutarnjim Autoprevozom u 7:20 do Kragujevca pa imaš u 9 ujutru Kavim do Kopaonika. Možda da pitaš…

    View Article
  • BS

    BS

    8:30am

    View Article
  • whitemountainproperty2017

    whitemountainproperty2017

    What time do the slopes open please?

    View Article

Utisci

utisci