Godina u znaku MujEn Lux-a

BS
By BS децембар 24, 2018 12:49

Apart hotel MujEn Lux sa Kopaonika dobitnik je prestižne nagrade ZLATNA AMFORA za najuspešniji planinski kompleks u planinskim centrima Srbije koji tradicionalno dodeljuje revija YU Travel.

’’Kako uspeh ne dolazi preko noći, tako ni ovo priznanje nije stvar trenutka, već dugogodišnjeg, upornog rada celokupnog tima MujEn Lux-a, kao i istajnosti u sprovođenju poslovne strategije za koju smo se opredelili na početku rada. Još jedno u nizu priznanja kojim završavamo za nas izuzetno uspešnu 2018. godinu, dodatni je podstrek za dalji rad kao i ogromna odgovornost prema našim gostima koji nam ukazuju svoje poverenje. Puni entuzijazma i energije, u novu godinu ulazimo sa novim projektima i idejama, sa ciljem usavršavanja usluge zahvaljujući kojoj će Kopaonik zadržati status top destinacija Srbije.’’ – izjavila je Jasmina Pavlović, PR menadžer MujEn Lux-a.

Ovo nije jedina nagrada, nedavno je MujEn Lux po odluci stručnog žirija i publike dobio i priznanje za ekskluzivni turistički objekat na nedavno održanom događaju u Kraljevu, kao i u organizaciji Turističkog sveta, a uz institucionalnu podršku Ministarstva trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredne komore Srbije i priznanje AMBASADOR DOBRE USLUGE, gde je MujEn Lux prošao vrlo zapaženo i nagrađen PRESS ZVEZDICOM.

BS
By BS децембар 24, 2018 12:49
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ski Pass

KOPAONIK VREME

Komentari

  • Vide

    Vide

    Skijam vec 15god na Kopu, uzimam 10u sezoni. To se smanjilo od kako sam se oženio, ali: -predprošle godine smo…

    View Article
  • BS

    BS

    Koliko neodgovorno i nefer naplaćivati punu cenu ski pasa 50 evra, a da ti rade 3 staze i da ti…

    View Article
  • BS

    BS

    Nažalost ne. Moraš jutarnjim Autoprevozom u 7:20 do Kragujevca pa imaš u 9 ujutru Kavim do Kopaonika. Možda da pitaš…

    View Article
  • BS

    BS

    8:30am

    View Article
  • whitemountainproperty2017

    whitemountainproperty2017

    What time do the slopes open please?

    View Article

Utisci

utisci